ŞİMDİ DENEYİN
WOO X MOBİLİ İNDİRMEK İÇİN TARAYIN

Çoçukların Eğitimi İçin
Bağış Yap

WOO Network ve TEGV iş birliği ile depremden etkilenen çocukların eğitimine katkıda bulunuyoruz.
Toplanan USDT Bağış
Çocuğun Eğitimine Katkı Sağladık

Amacımız

Türkiye, 6 Şubat 2023 Pazartesi günü 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremle sarsıldı. Yaşanan bu afette 10 farklı şehirde milyonlarca kişi etkilendi.

Yaraları sarmak adına yapılabilecek en değerli katkılardan biri eğitime destek olmaktır dedik ve depremden etkilenen çocukların eğitim hayatlarına devam edebilmeleri adına Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) adına bağış fonu başlattık.

Siz de aşağıdaki cüzdan adreslerine kripto varlıklar ile katkıda bulunarak depremden etkilenen çocukların hayata sarılmasına destek olabilirsiniz. ❤️

CEO'larımızdan Mesaj

Türkiye'den gelen deprem haberine büyük üzüntü duyduk. Çok sayıda uluslararası destek ve fon hızla bölgenin acil ihtiyaçlarına yönlendirilirken, depremden etkilenen çocukların gelecekteki eğitimlerini desteklemek ve parlak bir gelecek inşa etmelerine yardımcı olmak için bir bağış kampanyası başlatıyoruz. Blok zinciri teknolojisinin ve kripto varlıkların gücünü kullanarak, dünyanın dört bir yanındaki kripto topluluğunun çocukların eğitimine katkıda bulunmasını sağlıyoruz. Fonlar, bu amaca adanmış güvenilir bir kurum olan TEGV tarafından yönetilecektir. TEGV ile kurduğumuz bu ortaklık sayesinde, bağış yapmak isteyen her birey çocukların eğitimine kolayca katkıda bulunabilir. Türkiye'ye en derin taziyelerimizi iletiyoruz.

Jack TAN, WOO NETWORK Co-Founder & CEO

Bağış Yap

TDSBWxdzd9idRZ81r1GbmtpftMdXr5B7vk

TEGV Hakkında

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), başta ülkesinin ve dünyanın geleceği için bir eğitim gönüllüsü olarak yola çıkan Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimiyle devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kuruldu.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı olarak, ilk andan itibaren yaraların sarılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şanlıurfa ve Adana’daki sabit etkinlik noktalarımıza ek olarak, Antakya, Diyarbakır, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Payas ve Tatvan’daki Mobil Eğitim TIR’larımız ile bölgedeyiz ve çocuklarımıza travma sonrası psikososyal destek veriyoruz.

Bağış Transfer Süreci

1Bağışlar WOO X hesabında toplanacaktır.

2Toplanan bağışlar WOOTR hesabına aktarılacaktır.

3Bağışlar anlık olarak USDT'ye dönüştürülecektir.

4Bağışlar vakfa gönderilmeden önce TL'ye dönüştürülecektir.

5Bağışlar TEGV'in TL hesabına her cuma yatırılacak ve dekontlar paylaşılacaktır.

Son Yapılan Bağışlar

Donations
Receipts
Varlık
Alınan Miktar
TX ID
Zaman
Veri Yok
Yukarıdaki içerik, yatırım ve ticaret stratejileri için bir tavsiye değildir. Ayrıca herhangi bir ürün veya hizmetin yatırım teklifi, yatırım talebi veya yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez. İçerik sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriğe dayalı olarak yatırım kararını veren veya değiştiren kişiler, sonucu veya zararı kendileri üstlenir. WOO Network, doğrudan veya dolaylı olarak bu kampanyaya katılımınızdan kaynaklanan herhangi bir kayıptan (sınırlama olmaksızın, doğrudan veya dolaylı kar kaybı zararları dahil) sorumlu veya yükümlü olmayacaktır. Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş ve farklı platformlarda paylaşılmıştır. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.
Bize Katılın

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bilgi Güvenliği Beyanı